20.03.2018

XXIV Giełda Wynalazków Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów, Warszawa 20-03-2018

20 marca 2018 odbyła się w Warszawie 24. Giełda Wynalazków, na której zostały przedstawione innowacje uhonorowane Złotymi Medalami na międzynarodowych Targach Wynalazków w latach 2016 i 2017. Wręczono również dyplomy Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za propagowanie innowacyjnych rozwiązań na arenie międzynarodowej.

Akademia Górniczo-Hutnicza im Stanisława Staszica w Krakowie została uhonorowana Dyplomem Ministra za rozwiązanie pt. Zintegrowana matryca czujników gazu, którego autorami są dr inż. Artur Rydosz i dr hab. inż. Konstanty Marszałek z Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji.